مالکی مطرح کرد ؛

گسترش روابط ایران و پاکستان برای سرکوب کردن گروهک های تروریستی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پاکستان باید برای سرنگون کردن گروهک های تروریستی همکاری های خود را با ایران در حوزه نظامی افزایش دهد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ فدا حسین مالکی به حادثه تروریستی نیک‌شهر سیستان و بلوچستان که به شهادت 3 تن از پاسداران سپاه قدس منجر شد، اشاره کرد و گفت: روز گذشته حادثه تروریستی از سوی تروریست‌هایی که در یک اتومبیل 405 بودند در نیک‌شهر صورت پذیرفت و منجر به شهادت 3 تن از پاسداران نیروی زمینی قرارگاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: این تروریست‌ها به منظور ناامنی استان سیستان و بلوچستان چنین اقدامات کوری را انجام می دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گسترش روابط ایران و پاکستان برای سرکوب کردن گروهک‌های تروریستی بسیار ضروریست.

مالکی  در ادامه افزود: خوشبختانه اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و پاکستان نیز موظف شده که مرز خود را کنترل کند و حتی به دنبال این هستیم که دو کشور به صورت مشترک گشت‌های نظامی داشته باشند تا دیگر شاهد اقدامات مذبوحانه تروریست‌ها نباشیم./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، ترور، تروریست ها، تروریستها، پاکستان