یزدی خواه مطرح کرد ؛

عادی سازی روابط برخی از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی جنبه انتخاباتی برای ترامپ دارد

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت:اقدام امارات و بحرین در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مورد نکوهش مردم این کشورها خواهد بود.

  خبرگزاری خانه ملت؛ سیدعلی یزدی خواه به عادی سازی کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: عادی سازی روابط برخی از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی جنبه انتخاباتی برای ترامپ دارد تا از این ابزار بتواند بهره لازم را ببرد و به نتیجه مطلوبی در انتخابات ریاست‌جمهوری دست پیدا کند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: آشکارسازی روابط این کشورها هیچ اهمیتی برای جمهوری اسلامی ندارد و تاثیری هم در معادلات منطقه‌ای و سیاسی ندارند؛ ضمن اینکه امارات و بحرین در سال‌های گذشته با رژیم صهیونیستی مشغول به همکاری بودند، اما در حال حاضر این مسئله را عادی جلوه داده اند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اقدام بحرین و امارات لکه ننگی برای حکام نابخرد این کشورها خواهد بود؛ ضمن اینکه مردم این کشورها مخالف این اقدام هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به دلیل عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، بدون‌شک تبعات سنگینی در انتظار حکام امارات و بحرین خواهد بود، چرا که دست به اقدام ناشایستی زده اند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامیتصریح کرد: کشورهای عربی که اقدام به آشکارسازی روابط با رژیم صهیونیستی کرده اند تصور می کنندکه اگر این کار را انجام دهند می‌توانند در معادلات منطقه‌ای و جهانی نقش ایفا کنند، اما باید متوجه باشند که آمریکا می‌خواهد از این طریق به منافع خود دست پیدا کند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست