رحیمی جهان آبادی مطرح کرد ؛

رژیم صهیونیستی از اصلی ترین پرورش دهندگان و حامیان گروه های تروریستی در سطح جهان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی با تبلیغات دروغین می خواهد افکار عمومی را نسبت به حزب الله لبنان بدبین کند، اما دست صهیونیست ها برای جهانیان رو شده است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ جلیل رحیمی جهان آبادی به ادعای جدید نتانیاهو علیه حزب‌الله مبنی بر اینکه«حزب الله صاحب یک کارخانه موشکی بوده که ممکن است منفجر شود» اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی از اصلی‌ترین پرورش‌دهندگان و حامیان گروه‌های تروریستی در سطح جهان است.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس افزود: واقعیت امر این بوده که شیوه آدرس دادن‌های نادرست و تبلیغات‌های اشتباه رژیم صهیونیستی و نتانیاهو علیه کشورهای اسلامی سالهاست که ادامه دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی چنین دروغ‌هایی را علیه کشورهایی اسلامی در منطقه مطرح می‌کند تا نگاه جامعه جهانی به این کشورها تغییر کند و حتی با اطاعلات غلط زمینه‌ساز حملات موشکی ایالات متحده به عراق را فراهم کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: اطلاعات نادرستی که رژیم صهیونیستی علیه کشورهای مسلمان در جهان مخابره می‌کند مبنای تصمیم‌گیری آمریکا و غربی ها در تعاملات با کشورهای منطقه قرار می گیرند؛ بنابراین یکی از شیوه‌های رفتاری صهیونیست‌ها برپایه جعلیات و تبلیغات دروغین است.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس تصریح کرد: صهیونیست‌ها با دروغ‌پراکنی می‌خواهند افکار عمومی لبنان را نسبت به حزب‌الله بدبین کنند و البته علیه جمهوری اسلامی ایران هم از همین دروغ‌ها بافته‌اند، اما جهان نیز به شیوه دروغ‌پراکنی صهیونیست‌ها پی برده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: حزب‌الله و گروه‌های مقاوم منطقه به دنبال ایجاد امنیت و بازپس‌گیری اراضی اشغالی هستند و این برای هر کشوری اتفاق می‌افتد مگر آن که کشوری از شرافت و مردانگی بویی نبرده باشد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، فلسطین