فیروزی مطرح کرد ؛

ساماندهی بازار خودرو و فولاد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح های مشترک میان مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد خبر داد.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ حجت الله فیروزی از تدوین طرح‌های مشترک میان مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد خبر داد و گفت: طی دو روز گذشته جلسات متعددی با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن، معاونت امور معدن و صنایع معدنی، معاونت صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، خودروسازان و ستاد تنظیم بازار به منظور احصا راهکارهای موردنیاز برای منطقی کردن قیمت خودرو و فولاد برگزار شد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسات راهکارهای ساماندهی بازار خودرو و فولاد که در شرایط کنونی گرانی این محصولات به یکی از چالش‌های نظام اقتصادی تبدیل شده، مورد بررسی قرار گرفت.

وی با هشدار به محتکران خودرو، اضافه کرد: با اجرایی کردن راهکارهای مشترک مجلس و دولت در راستای منطقی کردن قیمت خودرو و فولاد نه تنها این سوداگران و محتکران نمی‌توانند سودی به دست آورند بلکه دچار ضرر و زیان نیز می‌شوند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: از آنجایی که راهکارهای مشترک مجلس و دولت برای ساماندهی بازار خودرو و فولاد به شدت بر قیمت این دو محصول اثرگذار است، مردم نباید به این بازارها به عنوان محلی برای سرمایه‌گذاری توجه کنند، بلکه محتکران باید هرچه سریعتر خودروهای خود را به بازار عرضه کنند تا از زیان خود جلوگیری کنند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازار خودرو، بازارخودرو