زنگنه مطرح کرد ؛

طرح کلی اصلاح ساختار بودجه جمع بندی می شود

رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس گفت: شنبه صبح با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان برنامه و بودجه جمع بندی نهایی درباره طرح احکام کلی بودجه سال ۱۴۰۰ انجام خواهد شد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محسن زنگنه با اشاره به اینکه طرح احکام کلی بودجه سال 1400 بعد از اعلام وصول توسط هیئت رئیسه مجلس برای بررسی جزئیات به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ارجاع شد، گفت: این طرح دوشنبه هفته گذشته در کمیسیون بررسی و 2 بند دیگر درباره عدالت تقسیم بودجه‌ای میان استان‌ها و وظایف شورای پول و اعتبار برای تقسیم تسهیلات بین استان‌ها به طرح افزوده شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: در جلسه‌ای با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته گذشته هم اصلاحات متنی روی این طرح انجام شد و در نهایت روز شنبه این هفته کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و دولت روی جزئیات طرح نهایی احکام کلی بودجه سال 1400 به توافق رسیدند.

وی تاکید کرد: همچنین روز شنبه آتی با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه جمع‌بندی نهایی درباره این طرح ارائه خواهد شد تا مجلس بتواند آن را بعد از بازگشت نمایندگان از حوزه انتخابیه در دستور کار خود قرار دهد./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اصلاحیه بودجه های سالانه، افزایش بودجه، دیوان محاسبات کشور