علیرضا بیگی با اشاره به اظهارات ضدایرانی پمپئو:

تهدید واشنگتن علیه تهران پدیده جدیدی نیست

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد تهدیدها و تحریم های اخیر ایالات متحده آمریکا علیه ایران پدیده جدیدی نیست و بر فشار این کشور علیه تهران نمی افزاید.

خانه ملت؛ احمدعلیرضا بیگی در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا در راستای اعمال فشار حداکثری بر ایران تا دستیابی به توافق جامع، گفت: بیان چنین مسائلی موضوع جدیدی از سوی مقامات ایالات متحده نیست.

وی تصریح کرد: مرور حافظه تاریخی دو دهه گذشته اظهارات مقامات کاخ سفید مانند اوباما تا ترامپ نشان می دهد این تهدیدها همواره وجود داشته است.

نماینده مردم تبریز، آذشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در واقع باید اذعان کرد طرح موضوع فشار حداکثری صرفا جنبه اقناع سازی افکار عمومی داخلی ایالات متحده را هدف قرار داده است تا انتخابات ریاست جمهوری این کشور به نفع ترامپ تمام شود.

وی اظهار کرد: همچنین نباید فراموش کرد اقدامات تهدیدآمیز کاخ سفید در مقابله با ایران، نگاهی هم به ایجاد ارعاب برای کشورهایی دارد که شاید قصد همکاری با ایران را در سر دارند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد تهدیدها و تحریم های اخیر ایالات متحده پدیده جدیدی نیست و بر فشار این کشور علیه تهران نمی افزاید زیرا اوضاع از شرایط کنونی بدتر نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن تا زمان عقد توافقی جامع با ایران به اعمال فشار علیه جموری‌اسلامی ادامه خواهد داد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده