آزادی خواه با اشاره به اظهارات ترامپ:

هیچ رویکرد مثبتی برای مذاکره با آمریکا وجود ندارد

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس گفت: هیچ رویکرد مثبتی برای مذاکره با آمریکا وجود ندارد زیرا ثمره مذاکره با کاخ سفید در توافقنامه برجام مشهود است.

خبرگزاری خانه ملت؛ احد آزادی خواه در خصوص اظهارات اخیر ترامپ مبنی بر اینکه بعد انتخابات آمریکا، ایرانی‌ها اول از همه با وی تماس می‌گیرند، گفت: انتخابات ایالات متحده فرآیند سیاسی است که بر دنیا تاثیر می گذارد اما این مهم نمی تواند راهبرد جمهوری اسلامی مبنی بر مقابله با اقدامات ضدبشری را تغییر دهد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تفاوتی بین ترامپ و بایدن وجود ندارد زیرا تفکر سیاستمداران کاخ سفید بر اساس یکجانبه گرایی و ارعاب است.

وی با اشاره به اینکه هیچ رویکرد مثبتی برای مذاکره با آمریکا وجود ندارد، ادامه داد: ثمره مذاکره با ایالات متحده در توافقنامه برجام برای همه مشهود است از این رو به نظر می‌رسد مردم نیز علاقه ای برای این مهم ندارند.

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طرح چنین موضوعی از سوی ترامپ صرفا اقدامی تبلیغاتی برای دستیابی به آرای بیشتر در انتخابات ریاست جمهوری این کشور است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس‌جمهور آمریکا به دنبال ناکامی‌های انتخاباتی، باز هم این ادعای واهی را که ایران دنبال توافق با او است به ابزاری برای جلب رای تبدیل کرد./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده