شیخی در تشریح نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:

بررسی مشکلات تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی در کمیسیون بهداشت

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به مشکلات وارد کنندگان و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی از پیگیری مشکلات این صنف توسط کمیسیون متبوع خود خبر داد.

خبرگزاری خانه ملت؛ زهرا شیخی مبارکه در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس روز سه‌شنبه ( 29مهرماه) از حضور علیرضا زاکانی رئیس مرکز پزوهشهای مجلس در نشست امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: در ابتدای جلسه رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس پیشنهاداتی را در خصوص اولویت های تقنینی کمیسیون بهداشت در حوزه سلامت ارائه کرد.
زهرا شیخی مبارکه

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی افزود: بررسی طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه‌های فنی حرفه ای آزاد در دستور کار دوم کمیسیون قرار داشت که پس از بررسی و تبادل نظر اعضای کمیسیون بهداشت به دلیل بارمالی این طرح که مغایرت با اصل ۷۵ قانون اساسی بود به آن رای مثبت ندادند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم، تصریح کرد: در نشست بعد از ظهر کمیسیون آقای میرمحمدی رئیس کمیته اقتصاد، سلامت و تجهیزات و ملزومات پزشکی و آزمایشگاهی گزارشی از روند واردات تجهیزات پزشکی و مشکلات تولید کنندگان ارائه کرد؛ این جلسه با حضور مسئول تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، رئیس هیات امنای ارزی وزارت بهداشت و جمعی از تولید کننده ها و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی تشکیل و مقرر شد تولیدکنندگان مشکلات و پیشنهاداتشان را به صورت مکتوب به کمیسیون ارائه دهند تا کمیسیون برای رفع مشکلات آنها اقدامات لازم را صورت دهد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی افزود: کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی تصویب شد و همچنین طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار آن را برای بررسی بیشتر به کمیته طرح ها و لوایح ارجاع شد تا پس از بررسی و رفع ایرادات مجددا برای بررسی و رای‌گیری به کمیسیون ارسال شود. /

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بهداشت و درمان، تجهیزات پزشکی