میرزایی تاکید کرد:

تکیه بر توانمندی های داخلی لازمه حل مشکلات

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه دولت فعلی از عملکرد مناسبی برای حل مشکلات کشور برخوردار نبود زیرا همه فکر و ذکر خود را به غرب معطوف کرده بود تا به زعم خود بتواند مشکلات را برطرف کند، اما دولت جوان انقلابی به توانمندی های داخلی اتکا می کند و نزد کدخدا نیز نخواهد رفت.

خبرگزاری خانه ملت؛ حسین میرزایی با اشاره به اینکه حضور دولت جوان انقلابی در راس قوه مجریه علاج مشکلات کشور خواهد بود، گفت: دولت فعلی استراتژی و راهبردی منفعلانه‌ای را برای اداره کشور در پیش گرفته بود و آن نیز مذاکره با آمریکا و بستن با کدخدا بود تا به زعم خود بتواند از این طریق مشکلات کشور را حل کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: دولتمردان هیچ انگیزه و برنامه‌ای برای حل مشکلات مردم ندارند و بیشترین تمرکز خود را به آنسوی مرزها بستند تا شاید بتواند اقدامی را انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی‌های دولت جوان انقلابی اشاره و تاکید کرد: دولت جوان انقلابی باهدف و انگیزه کارها را دنبال می‌کند و از همه مهم‌تر اینکه برنامه‌ریزی مدونی را برای اداره کشور دارا است.

وی اظهار کرد: دولتمردان جوان و انقلابی برای حل مشکلات کشور نزد کدخدا نمی‌روند، بلکه به خدا مراجعه می‌کند و البته ساختار طبیعی و مادی دولت انقلابی یک ساختار قابل قبولی برای حل مشکلات خواهد بود و همه فکر و ذکر خود را برای مرتفع کردن مشکلات مردم به کار خواهند گرفت./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده