احمدی بیغش:

خروج از پروتکل الحاقی، آژانس بین المللی انرژی اتمی را وادار به عقب نشینی می کند

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: با خروج از پروتکل الحاقی می توانیم از زیاده طلبی های آژانس بین المللی انرژی ممانعت به عمل آوریم.

خبرگزاری خانه ملت؛ محمود احمدی بیغش با اشاره به تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در صحن علنی مجلس، گفت: اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان مجلس شورای اسلامی موافق تصویب طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها بودند و این مهم نیز اتفاق افتاد و پس از طی فرآیند قانونی عملیاتی خواهد شد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی افزود:خروج از پروتکل الحاقی باعث خواهد شد که از بسیاری از زیاده طلبی‌ها آژانس ممانعت شود؛ بالاخره آژانس بین المللی انرژی اتمی در برخی اوقات مردم ایران را تحقیر کرده است و دانشمندان ما را شناسایی و هویت آنها را به ترویست‌ها ارائه داده تا چنین ترورهای ناجوانمردانه‌ای برای دانشمندان کشورمان بوجود بیاورند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به وجود افراد نفوذی در برخی از دستگاه‌های کشور اشاره و تاکید کرد: انقلاب اسلامی به دلیل اینکه از عظمت و بزرگی خاصی برخوردار است؛ قطعا دشمنان آن نیز هیمنه کافی را دارا هستند، اینکه که گاهی اوقات شنیده می‌شود عربستان دشمن جمهوری اسلامی ایران بوده بسیار خنده دار است؛ چرا که عربستان در حد و اندازه ای نبوده که بخواهد دشمنی برای ما تلقی شود.

وی در ادامه افزود: بنابراین باید نفوذی‌ها را در سطح کلان شناسایی کرد و آنها را محکوم و مورد مجازات قرار بدهیم تا دیگر شاهد اتفاق ناگواری نظیر ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان نباشیم./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده