موسوی لارگانی مطرح کرد ؛

دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: دشمنان ملت ایران چشم دیدن دستاوردها انقلاب اسلامی را ندارند، زیرا با تکیه بر جوانان به موفقیت در همه حوزه ها دست پیدا کرده ایم.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سیدناصر موسوی لارگانی به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نسبت به قبل از انقلاب قابل قیاس نخواهد بود؛ چرا که در زمان طاغوت کشور وابسته به بیگانگان بود و هیچ توجهی به توانمندی‌های مردم کشورمان نمی‌شد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: از نظر جایگاه علمی پیشرفت‌های چشم‌گیری نسبت به قبل از انقلاب داشته‌ایم و همگان می‌دانند دوران گذشته اهمیتی برای علم و دانشگاه قائل نبودند، اما در حال حاضر در حوزه علم و دانش در مجامع بین المللی حرف برای گفتن داریم.

عضو هیات رئیسه مجلس به دستاوردهای صنعتی انقلاب اسلامی اشاره و تاکید کرد: قبل از انقلاب حوزه صنعت و ساخت ماشین آلات صنعتی وابسته به غرب بود و تمام نیازهای اولیه صنعتی کشور را از آنسوی مرزها فراهم می‌کردند و در حقیقت صنعت جایگاه خاصی نداشت.

موسوی لارگانی افرود: اما با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری در حوزه صنعتی به ویژه صنایع دفاعی و موشکی بوده‌ایم که همه این دستاوردها با تکیه بر توان داخلی صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: دستاوردها و پیروزی‌های انقلاب اسلامی آنقدر زیاد هستند که باید برای تبیین آنها وقت قابل توجهی را در نظر گرفت و چنین دستاوردهایی را فقط با اتکا به جوانان نخبه به دست آورده‌ایم./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، انقلاب، انقلاب اسلامی