سلیمی مطرح کرد ؛

افزایش سطح روابط ایران و روسیه در عرصه های مختلف

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس اعتقاد دارد افزایش سطح روابط ایران و روسیه در عرصه های مختلف از جمله نظامی، راهکاری برای خنثی سازی تهدیدها در منطقه است.

خبرگزاری خانه ملت؛ اصغر سلیمی در خصوص اهمیت برگزاری رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ایران و روسیه، گفت: رزمایش یاد شده با شعار صلح و دوستی برگزار می شود تا همگان بدانند باید شاهد آرامش و ثبات در منطقه غرب آسیا باشیم.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه قدرت های فرامنطقه ای سبب ناامنی در منطقه شده اند، اظهار کرد: بر این اساس هر چند وقت یکبار شاهد ظهور و بروز گروهک های تروریستی هستیم که دست پرورده کشورهای فرامنطقه ای هستند.

وی ادامه داد: بر این اساس مقابله با دزدی دریایی و تروریسم دریایی یکی از محورهای برگزاری رزمایش مرکب ایران و روسیه است تا شاهد تحکیم امنیت و مبانی آن در منطقه باشیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: قطعا برگزاری این رزمایش آزمون خوبی برای سنجش ظرفیت دریایی نیروهای مسلح کشورمان و به رخ کشیدن توانمندی نظامی-دفاعی ایران اسلامی است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این میان باید یادآور شد گسترش همکاری‌های دوجانبه میان تهران و مسکو یکی از موضوعات بسیار مهم محسوب می شود از این رو شاهد هراس و آشفتگی در میان کشورهای غربی خصوصا آمریکایی ها هستیم./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تقویت دیپلماسی، روابط ایران و روسیه، روسیه، سیاست های روسیه