فرخی میکال مطرح کرد ؛

مردم نسبت به نظام مسئولیت پذیر هستند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است مردم نسبت به نظام مسئولیت پذیر هستند و مسئولان وظیفه دارند تأمین حداقل انتظارات آنها را در اولویت های ۱۴۰۰ قرار دهند.

خبرگزاری خانه ملت؛ رسول فرخی میکال با اشاره به اولویت‌های سال 1400 که باید از سوی دولت و مجلس مد نظر قرار گیرد، گفت: پایه و اساس همه مسائل مورد بحث در کشور حل مشکلات اقتصادی است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اگر توان اقتصادی نداشته باشیم و مسیری برای حل مشکلات اقتصادی پیدا نکنیم، اولویت های بعدی کمرنگ می شود، عنوان کرد: باید به حداقل های انتظارات مردم با توجه به ظرفیت های اجتماعی موجود توجه شود.

وی افزود: اگر حداقل انتظارات مردم فراهم شود، می توان از آنها انتظار داشت تا در مناسبت های مختلف، نظام را حمایت و پشتیبانی کنند که البته مردم ما بیش از آنچه تصور می کنیم در قبال امورات کشور خود مسئولیت پذیر هستند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است به مباحث اقتصادی و فرهنگی با توجه به فلسفه انقلاب پرداخته شود و نظارت همگانی از سوی مردم، مسئولان و نهادهای فرهنگی که بستر تغییرات اجتماعی را فراهم می کنند، صورت گیرد./

پایان پیام

 

برچسب ها

اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار برگزیده، اعتبارات فرهنگی، بهبود معیشت