سلیمی مطرح کرد ؛

ضرورت لغو کلیه تحریم ها

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کلیه تحریم ها از جمله تحریم های اولیه و ثانویه باید برداشته شوند و این سیاست قطعی جمهوری اسلامی ایران است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 22 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به تیم مذاکره کننده در وین گفت: آقایان مراقب باشند و عجله نکنند، یکبار ثمره تلخ عجله کردن را شاهد بودیم، کلیه تحریم ها از جمله تحریم های اولیه و ثانویه باید برداشته شوند و این سیاست قطعی جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با افکار عمومی بازی نکنید، برداشتن تنها برخی از تحریم ها با سیاست های نظام مغایرت دارد، ادامه داد: باید راستی آزمایی صورت بگیرد و براساس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برای این موضوع به 3 تا 6 ماه زمان نیاز است. استاندارد ساختگی 8 ساعته برای راستی آزمایی از جیب چه کسی خرجی شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه چرا تیم مذاکره کننده با گروه 1+4 به مجلس گزارشی ارائه نمی کند و مجلس در جریان مذاکرات نیست، عنوان کرد: چرا یکی از نمایندگان مجلس همراه با تیم مذاکره کننده به نشست ها اعزام نمی شود؟

وی ادامه داد: آقایان اعلام کردند موفق هستند و باید از موفقیت آنها فیلم تهیه شود، باید از صفوف مرغ، گرانی دلار، افزایش قیمت مسکن، مدیریت کرونا و هماهنگی بین وزرا فیلم ساخته شود.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: وزیر نیرو باید بداند که در تابستان سال جاری با مشکل کم آبی مواجه می شویم./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تحریم اقتصادی، تحریم ها