میرتاج الدینی مطرح کرد ؛

راستی آزمایی کامل لغو تحریم های هسته ای خط قرمز مجلس

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: راستی آزمایی کامل لغو تحریم های هسته ای خط قرمز مجلس است.

خبرگزاری خانه ملت؛  سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 24 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به حدیثی از پیامبر گرامی اسلام گفت: مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقدام تروریستی و انفجار در نطنز امری محکوم است و تروریسم هسته‌ای به شمار می‌رود بنابراین ادامه مذاکرات هسته‌ای در چنین شرایطی در شأن عزتمند مردم بزرگوار ایران نیست و دولت باید در مورد تداوم مذاکرات تجدیدنظر کند.

وی ادامه داد: همچنین ملت عزیز می‌دانند لغو همه تحریم‌ها اعم از هسته‌ای و تحریم دوره جنایت‌بار ترامپ قاتل سردار سلیمانی و همچنین راستی آزمایی کامل و مورد تأیید مجلس شرط اصلی و خط قرمز است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه محاسبات مجلس تصریح کرد: پذیرفتن وعده‌های نسیه و روی کاغذ از سوی آمریکا که به نقض پیمان در دنیا معروف است اقدامی غیرمعقول و در شأن ملت ایران نیست؛ یک بار دولت تدبیر و امید این راه زیبانبار را رفت و خسارت کمرشکن و نتایج تلخ آن را مردم عزیز کشورمان چشیدند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: افزایش 7 الی 8 برابری نرخ ارز، تورم و فشار اقتصادی سنگین و مشروط کردن اقتصاد کشور و ایجاد نوسانات اقتصادی از آثار زیانبار این امر بوده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس خاطر نشان کرد: در این شرایط دولت بداند بدون راستی آزمایی کامل و مورد تأیید مجلس در خصوص بازگشت به تعهدات برجامی، اقدامی نخواهد کرد./

پایان پیام

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، تحریم اقتصادی، تحریم ها، تورم