خبر

مسیر شما: اخبار بزرگترین بسته تحریمی علیه ملت ایران
بزرگترین بسته تحریمی علیه ملت ایران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد رونمایی از بزرگترین بسته تحریمی علیه ملت ایران توسط کنگره اجرای سیاست چماق و هویج است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ جلیل رحیمی جهان آبادی در واکنش به رونمایی جمهوریخواهان کنگره آمریکا از بزرگترین بسته تحریمی علیه ملت ایران، گفت: قانونگذاران آمریکایی در خلال برگزاری مذاکرات هسته ای درصدد شیطنت هستند و این مهم همان روندی است که رژیم صهیونیستی در دستور کار خودش قرار داده است.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آمریکایی ها می خواهند پشتوانه ای برای مذاکرات هسته ای فراهم کنند و به نوعی سیاست چماق و هویج را علیه کشورمان اجرایی کنند.

وی با اشاره به اینکه جمهوری خواهان طی چهار سال گذشته همه تلاش خود را کردند تا به کشورمان فشار وارد کنند اما نتیجه ای برایشان حاصل نشد، ادامه داد: آمریکایی ها به خوبی می دانند نتوانسته اند مانع غنی سازی کشورمان شوند و حتی در این میان از ایجاد مانع برای نفوذ منطقه ای ایران و توسعه توان موشکی کشورمان عاجز بودند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: بر این اساس اکنون آمریکایی ها شکست را پذیرفته اند و در حال بازگشت به مذاکرات هستند لذا تلاش جمهوریخواهان کنگره به نتیجه مثبتی ختم نخواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد این اقدام صرفا فضاسازی برای تحت تاثیر قرار دادن مذاکرات برجامی است./

نظر شما
مشخصات خبر