خبر

مسیر شما: اخبار درخواست سازمان های حقوق بشری برای رفع تحریم های کرونایی
درخواست سازمان های حقوق بشری برای رفع تحریم های کرونایی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: درخواست سازمان های حقوق بشری برای رفع تحریم ها علیه کشورمان نشان دهنده شکست هژمونی آمریکا در دنیا است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمود عباس زاده مشکینی در خصوص درخواست ۴۰ سازمان حقوق بشری برای رفع تحریم‌ها از سوی آمریکا به منظور مقابله ایران با کرونا، گفت: جنایت ایالات متحده علیه ملت ها همواره از طرق مختلف انجام می شود و اعمال محدودیت ها و تحریم های ظالمانه یکی از این موارد است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بدون شک می توان اذعان کرد درخواست سازمان های حقوق بشری برای رفع تحریم ها نشان دهنده شکست هژمونی آمریکا در دنیا بشمار می رود زیرا در گذشته هیچ نهادی اقدام به مقابله با سیاست های کاخ سفید نمی کرد.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره طی چهار دهه گذشته با اقدامات یکجانبه آمریکا مبارزه کرده است، ادامه داد: بر این اساس امروزه می بینیم کشورمان توانسته با وجود محدودیت ها به ساخت واکسن کرونا بپردازد که نشان از عزم و قدرت مردم ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عبارتی می توان گفت تحریم های آمریکا موجب شده در عرصه های مختلف به خودکفایی دست پیدا کنیم و این مهم در عرصه بهداشت و درمان نیز مشهود است./

پایان پیام

 

نظر شما
مشخصات خبر