لاریجانی: تصویب وام۲۰ میلیونی برای مسکن زلزله زدگان

رئیس مجلس در جمع مردم زلزله زده بشاگرد، گفت: در مجلس مصوب شد برای هر منزل مسکونی در استانها و شهرستانها ۲۰ میلیون تومان وام و همچنین ۵ میلیون تومان نیز به صورت بلاعوض در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی امروز (یکشنبه ۱۲ خرداد) با حضور در منطقه زلزله‌زده بشاگرد در جمع خبرنگاران گفت: منطقه بشاگرد از نظر محرومیت و همچنین علاقه‌مندی مردم این منطقه به انقلاب معروف است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید نسبت به این منطقه محروم توجه بیشتری شود، تصریح کرد: در ساعات اولیه بعد از زلزله هلال‌احمر و بنیاد مسکن فعالیت های خود را آغاز کردند و زحمات زیادی کشیدند.

وی در ادامه افزود: برای بازسازی منازل زلزله‌زده و همچنین اماکن عمومی مانند مساجد، درمانگاه‌ها، بودجه‌ای در نظر گرفته شده و قرار است تسهیلاتی به مردم اعطا شود و در بودجه سال ۹۲ رقم قابل توجهی را برای این امور در نظر گرفته‌ایم.

دکتر لاریجانی گفت: در مجلس مصوب شد برای هر منزل مسکونی در استان‌ها و شهرستان‌ها ۲۰ میلیون تومان وام و همچنین ۵ میلیون تومان نیز به صورت بلاعوض در نظر گرفته شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنیاد مسکن باید کار خود را برای بازسازی منازل زلزله زده آغاز کند و در صورت کمبود باید مشکل آنها را حل کنیم./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اخبار مرکز، زلزله، لاریجانی، مسکن، وام