آخرین جزئیات تحقیق و تفحص از سازمان چای/ تقحیق و تفحص از سازمان چای در ایستگاه استعلام ها

رئیس هیئت تحقیق و تفحص ازسازمان چای کشور،گفت: در جلسه دیروز اعضای هیئت تحقیق وتفحص از سازمان چای کشور نحوه جمع آوری اطلاعات و پاسخ های دریافت شده از سوی دستگاههای ذی ربط ،شناسایی کارشناسان مربوطه مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، شمس الله شریعت نژاد در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، در تشریح محورهای جلسه دیروز هیئت تحقیق و تفحص از سازمان چای کشور در مجلس ، اظهار داشت: در جلسه دیروز اعضای هیئت تحقیق وتفحص از سازمان چای کشور نحوه جمع آوری اطلاعات و پاسخ های دریافت شده از سوی دستگاههای ذی ربط ،شناسایی کارشناسان مربوطه و ماموریت این کارشناسان در جهت تحقیق وتفحص از سازمان چای مشخص شد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: درجلسه دیروز مقرر شد که برای رسید به نتیجه و سرعت بخشیدن به این امر هیات تحقیق و تفحص از سازمان چای کشور در مجلس جلسات را هفتگی برگزار کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، در پاسخ به این سوال که بر اساس آخرین آمار به دست آمده از اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان چای کشور ، از 10 دستگاه ذی ربط فقط چند دستگاه پاسخ خود را ارسال کرده بودند،آیا مابقی دستگاه ها پاسخ خود را ارسال کردند؟اظهار داشت: حدود 30 سؤال در خصوص محورهای تحقیق و تفحص از سازمان چای به 10دستگاه نظارتی و اجرایی از جمله وزارت اطلاعات کشور،سازمان توسعه و تجارت، وزارت صنایع ،معادن و تجارت، سازمان بازرسی کل کشور، وزارت جهاد کشاورزی،ستاد مبارزه با قاچاق کالا،مرکز پژوهش های مجلس و سازمان چای کشوراستعلام شد.

شریعت نژاد،افزود: پاسخ سوالات را از دستگاه های اصلی دریافت کرده ایم فقط پاسخ چند دستگاه فرعی باقی مانده است و آن هم به علت اینکه اطلاعات آنها پاسخگوی سوالات هیئت نبود به همین جهت فقط به پاسخ دستگاه های اصلی اکتفا کردیم.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص ازسازمان چای کشور،در در واکنش این سوال که آیا تا به امروز جلسه ای با وزیر جهاد کشاورزی از اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان چای صورت گرفته است؟ گفت: به علت اینکه تاکنون فاز اول هیئت تحقیق و تفحص از سازمان چای انجام نشده است به همین جهت تا به امروز جلسه ای با وزیر جهاد کشاورزی انجام نداشته ایم.

برچسب ها

اخبار برگزیده