مجمع نمایندگان گلستان فردا حادثه سقوط اتوبوس در محور هراز را بررسی می کند

عضو مجمع نمایندگان گلستان، ضمن ابراز تأسف از حادثه سقوط اتوبوس مسافربری گرگان به تهران در دره هراز، گفت: فردا مجمع نمایندگان استان گلستان علت اصلی وقوع حادثه را بررسی می کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، رحمت الله نوروزی در گفت و  گو با خانه ملت، ضمن ابراز تاسف از حادثه سقوط اتوبوس مسافربری گرگان به تهران در دره هراز، گفت: متأسفانه صبح امروز یک دستگاه اتوبوس ولوو که از گرگان عازم تهران بود در محور هراز قبل از پلور از ارتفاع 40 متری به دره سقوط کرد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: براساس آخرین آمار به دست آمده در این حادثه 15 نفر از مردم شریف استان گلستان کشته و حدود 19 نفر مجروح و زخمی شدند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: مجمع نمایندگان استان گلستان این حادثه دلخراش را به مردم شریف استان گلستان تسلیت عرض می کنند.

نوروزی درباره علت وقوع این حادثه افزود: تاکنون علت اصلی این حادثه از سوی پلیس راهبر و وزارت راه و شهرسازی اعلام نشده اما شایعاتی در خصوص خواب آلودگی راننده مطرح شده است.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس،گفت: فردا چهارشنبه (30 بهمن ماه) با اعضای مجمع نمایندگان استان گلستان علت اصلی وقوع حادثه را بررسی می کنیم به طوری که چنانچه لازم باشد به محل حادثه هم اعزام می شویم و بی شک تذکری هم به مسئولان ذی ربط در خصوص این حادثه دلخراش خواهیم داد.

برچسب ها

اخبار برگزیده