سفر کارگروه ویژه تحقیق و تفحص از سازمان چای به استان گیلان بعد از تعطیلات نوروزی

رئیس هیئت تحقیق و تفحص ازسازمان چای کشور، گفت: در جلسه امروز مقرر شد که کارگروه ویژه ای از کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور بعد از تعیلات نوروز93 برای تکمیل اطلاعات و جمع آوری مستندات به مدت 7 تا 10 روز در استان گیلان مستقر شوند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، شمس الله شریعت نژاد در گفت و گو با خانه ملت، درتشریح محور جلسه امروز هیئت تحقیق و تفحص از سازمان چای کشور در کمیسیون کشاورزی مجلس،گفت:در جلسه یکشنبه (18 اسفند ماه 92) هیئت تحقیق و تفحص از سازمان چای کشور در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس موضوعات ارجاعی با حضور کارشناسان هیأت بررسی شد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در جلسه امروز مقرر شدکه کارگروه ویژه ای از کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور بعد از تعیلات نوروز93 برای تکمیل اطلاعات و جمع آوری مستندات به مدت 7 تا 10 روز در استان گیلان مستقر شوند.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص ازسازمان چای کشور، گفت: پس از جمع‌آوری مستندات و تکمیل اطلاعات از سوی این کارگروه به طور حتم نتایج گزارش هیات تحقیق وتفحص از سازمان چای کشور در ابتدای سال 93 در کمیسیون کشاورزی مجلس ارائه و سپس تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، نوروزی، چای، کارگروه