معاون قوانین مجلس 24 فروردین به صحن علنی گزارش می دهد

امیدوار رضایی میرقائد معاون قوانین مجلس هفته آینده در صحن علنی، درباره قانونگذاری و تنقیح قوانین به نمایندگان گزارش می دهد.

به‌ گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به نقل از خانه ملت، امیدوار رضایی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه هفته آینده (24 فروردین) از اقدامات و برنامه ریزی‌های این معاونت در زمینه قانونگذاری و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به صحن علنی مجلس گزارش می‌دهد.

به همین منظور عصر روز گذشته نشستی با مدیران کل این معاونت به‌ویژه امیدورار رضایی معاون قوانین مجلس، احمدی مدیرکل کمیسیون‌ها، صحن و مشاورین، الموتیان مدیرکل تدوین قوانین و نائینی معاون اداره کل تنقیح قوانین در دفتر معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی برگزار شد که مسئولان در این نشست با تاکید بر محورهای مورد اشاره مقام معظم رهبری در ابلاغیه ایشان درباره اقتصاد مقاومتی، به طرح دیدگاه‌های خود برای بستر سازی در تدوین قوانین با لحاظ سیاست‌های معظم له پرداختند.

در این جلسه پیشنهاداتی نیز برای تصحیح مسیر قانونگذاری، کاهش روند تصویب قوانین در مقایسه با نظارت بر قوانین و همچنین تنقیح قوانین و پرهیز از قوانین مشابه و تکراری مطرح شد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد مقاومتی، مجلس