حمایت فراکسیون زنان مجلس از لایحه کاهش ساعت کاری زنان شاغل

سخنگوی فراکسیون زنان مجلس، از حمایت این فراکسیون نسبت به لایحه کاهش ساعت کاری زنان شاغل خبر داد و گفت: به دلیل رفع مشکلات زنانی که فرزند معلول، صعب العلاج یا زیر 7 سال دارند، فراکسیون با این لایحه موافقت کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، لاله افتخاری در گفت و گو با خانه ملت،‌ در تشریح جزئیات جلسه امروز چهارشنبه (21 خرداد) فراکسیون زنان مجلس،‌ افزود: امروز بحث جمعیت از مواردی بود که در فراکسیون مورد بحث قرار گرفت و بر اساس آن مقرر شد تا پیشنهادات فراکسیون به همراه دیگر پیشنهادات در این‌باره مطرح شود.

نماینده مردم تهران،‌ ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: فراکسیون زنان مجلس بر این مهم تاکید دارد تا طرح جمعیت هرچه سریع تر در دستور کار صحن قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ‌با بیان اینکه بحث کاهش ساعت کاری زنان از دیگر مواردی بود که درجلسه مذکور بررسی شد، افزود: این بحث نیز مورد بررسی قرار گرفت و بر این اساس با لایحه کاهش ساعت کاری زنان شاغل موافقت شد.

سخنگوی فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، درباره دلیل موافقت فراکسیون از لایحه ساعت کاری زنان شاغل، تاکید کرد: به دلیل رفع مشکلات زنانی که که فرزند معلول،‌ صعب‌العلاج یا زیر 7 سال دارند واینکه بار مالی این لایحه از سوی دولت دیده شده لذا فراکسیون با آن موافقت کرد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، زنان شاغل، ساعت کاری، فراکسیون زنان