مشکلات بهداشتی و درمانی نوشهر و چالوس با وعده وزیر بهداشت حل می شود

نماینده مردم شهرستان های نوشهر،چالوس و کلاردشت درمجلس شورای اسلامی، گفت:به زودی مشکلات درمانی و بهداشتی این مناطق با پیگیری وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی برطرف می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، قاسم احمدی لاشکی در گفت و گو با ایرنا به نشست هفته جاری مسئولان شبکه های بهداشت و درمان نوشهر و چالوس در دفتر وزیر بهداشت و درمان اشاره کرد و اظهار داشت: تجهیز نشدن بیمارستان فوق تخصصی تازه تاسیس آیت الله طالقانی چالوس به امکانات پزشکی، کمبود امکانات و تجهیزات درمرکز اورژانس بیمارستان نوشهر و تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان این مراکز درمانی ازجمله مشکلاتی بود که دراین نشست مطرح شد.

وی افزود: علاوه بر آنکه این مشکلات درجلسه هیات دولت نیز مطرح شده، وزیر بهداشت و درمان نیز قول مساعد داده تا درآینده ای نزدیک به طورجدی این موضوع را پیگیری کند.

این نماینده مجلس با اشاره به گردشگرپذیر بودن و ورود چشمگیر مسافران و گردشگران در تمامی فصول به ویژه نیمه نخست سال به منطقه، تاکید کرد: باید مسوولان نهادهای ذیربط برای تقویت امکانات بهداشتی و درمانی شهرهای ساحلی غرب مازندران به ویژه نوشهر و چالوس که پذیرای بیشترین مسافر دراین ایام در منطقه است، تدابیر ویژه ای بیاندیشند.

احمدی با اشاره به مشکلات موجود در مراکز بهداشتی و درمانی این منطقه از جمله چالوس، خاطرنشان کرد: با توجه به گذشت حدود یکسال از زمان ساخت بیمارستان هنوز نسبت به تکمیل نیروی انسانی و تجهیزات آن اقدام اساسی صورت نگرفته است.

وی ابراز امیدواری کرد که با قول مساعد وزیربهداشت و درمان به زودی این مشکلات دراین مناطق برطرف شود.

شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت با دارا بودن دوباب بیمارستان دولتی و یک باب مرکز بهداشتی و درمانی و جمعیتی بالغ بر 250 هزارنفر درغرب مازندران واقع است.

آمارهای موجود نشان می دهد که این شهرستان ها هرسال درفصول سفر پذیرای میلیون ها نفر گردشگراز اقصی نقاط کشوراست.

برچسب ها

اخبار برگزیده، مشکلات بهداشتی و درمانی، نوشهر، وزیر بهداشت، چالوس