تحقیق و تفحص از عملکرد بانک ها تصویب شد

عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از تصویب درخواست تعدادی از نمایندگان مبنی بر تحقیق و تفحص از بانک ها در اجرای بندهای 18، 29 و 16 قوانین بودجه سه سال گذشته درجلسه امروز کمیسیون خبر داد.

خانه ملت؛  علی محمد احمدی در مورد محورهای مورد بحث در جلسه امروز کمیسیون بودجه مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور گزارشی از عملکرد تبصره 22 بودجه سال 93 قرائت کرد که بر مبنای آن اعلام شد 68 درصد کل اعتبارات ابلاغ شده است.

نماینده مردم دهلران،‌آبدانان و دره شهر در مجلس افزود: درجلسه امروز همچنین آقای نوبخت گزارشی داد مبنی بر اینکه صددرصد بودجه در 12 استان و 97 درصدی در 3 استان در راستای اجرای ماده 180 قانون برنامه ابلاغ شد.

وی افزود: در جلسه امروز همچنین سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی به عنوان کاندیدای کمیسیون برای عضویت در شورای حقوق و دستمزد به صحن علنی معرفی شد.

عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از رسیدگی و تصویب کلیات طرح اصلاح تبصره یک ماده 5 طرح اصلاح تبصره (1) ماده (5) قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبرداد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، بانک ها، تحقیق و تفحص