بررسی کتاب تعرفه ارزش نسبی خدمات درمانی در مجلس

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی کتاب تعرفه ارزش نسبی خدمات بهداشتی و درمانی در این کمیسیون با حضور معاونان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

خانه ملت؛ عبدالرحمان رستمیان با یادآوری بررسی ساخت بیمارستان‌های زنجیره‌ای در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: با توجه به اینکه ساخت این بیمارستان‌ها به تازگی در دستور کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته لذا قرار است طی هفته آینده نقاط قوت و ضعف این طرح با حضور معاونان و مسئولان این وزارتخانه مورد بررسی واقع شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: اخیرا آزمون جامع پزشکی تنها در 10 منطقه برگزار شده است، در حالی که قبلاً این آزمون به صورت سراسری برگزار می‌شد؛ این اقدام موجی از نارضایتی را ایجاد کرده است که این موضوع نیز در دستور کار کمیسیون قرار دارد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی کتاب تعرفه ارزش نسبی خدمات بهداشتی و درمانی از دیگر دستور کار این کمیسیون به شمار می‌رود، گفت: ‌این کتاب که از سوی وزارت بهداشت به چاپ رسیده است از ابتدای مهرماه در حال اجرا است که این مهم نیز با حضور معاونان و کارشناسان وزارت بهداشت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیمارستان های زنجیره ای، کتاب تعرفه ارزش نسبی خدمات درمانی