پرونده تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در صحن علنی مجلس قرائت می شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از بررسی پرونده تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در این کمیسیون خبر داد و گفت: مقرر شد پرونده تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در صحن علنی مجلس قرائت شود.

خانه ملت؛ عباس مقتدای‌خوراسگانی در تشریح جزییات جلسه روز سه‌شنبه (29 مهرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ گفت: در جلسه امروز کمیسیون در ابتدا برخی از موضوعات مربوط به تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد و نظر اعضای این کمیسیون در این باره این بود که گزارش عملکرد این دانشگاه ابتدا در صحن علنی مجلس قرائت شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: همچنین بر اساس نظر اعضای کمیسیون آموزش مجلس مقرر شد که پرونده تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی برای رسیدگی مطابق آیین‌نامه داخلی مجلس به دادگاه ارجاع شود.

این نماینده مردم درمجس نهم٬ با یادآوری حضور فانی وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ تاکیدکرد: در این نشست وزیر آموزش و پرورش گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و موانع و مشکلات پیش‌روی این وزارتخانه ارایه کرد.

مقتدایی تصریح کرد: همچنین نمایندگان نیز در مورد معضلات آموزش و پرورش از جمله واگذاری بخشی از فضاهای مدارس سوالاتی را مطرح و وزیر آموزش و پرورش نیز توضیحاتی در این خصوص ارایه کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ گفت: با توجه به توضیحات وزیر آموزش و پرورش به نظر می رسد این گفتمان در هفته آینده باید به نحو جدی تری بین اعضای کمیسیون و این وزارتخانه مطرح شود و امید است وزارت آموزش به دیدگاه ها و مطالبات نمایندگان بیش از پیش توجه کند.

برچسب ها

اخبار برگزیده، تحقیق و تفحص، دانشگاه آزاد