انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات

نماینده قوه مقننه در هیات نظارت بر مطبوعات از انتخاب حسین انتظامی به عنوان نماینده مدیران مسئولا رسانه ها در هیات نظارت بر مطبوعات خبر داد و گفت: انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر صدا و سیما سالم برگزار و مقررات قانونی این انتخابات به طور کامل رعایت شد.

خانه ملت؛ حسن کامران با اشاره به انتخاب مجدد حسین انتظامی به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات گفت:انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر صدا و سیما سالم برگزار و آقای حسین انتظامی نیز به عنوان نماینده مدیران مسئول انتخاب شدند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:مقررات قانونی این انتخابات به طور کامل رعایت و با حضور بنده صندوق ابتدا باز و بعد آراء جمع آوری و بعد از نیز با حضور ناظر آراء شمارش شد.

کامران تصریح کرد:حضور صاحبان رسانه در جلسه انتخاب هیات نظارت ضعیف بود و این مساله جای انتقاد داشت.

وی در بیان انتظارات از حسین انتظامی گفت:آقای انتظامی با همراهی هیات تلاش کند به نشریه مناطق محروم کمک و تهران نشینان کمک کم تری دریافت کنند در حالی که این موضوع درست نیست.

نماینده قوه مقننه در هیات نظارت بر مطبوعات با اشاره به نتیجه جلسه هفته جاری هیات نظارت بر مطبوعات گفت:در جلسه اخیر هیات نظارت بر مطبوعات قرار شد که به مناسبت این که نمایشگاه مطبوعات در هفته جاری برگزار می شود چهار نشریه نیز مورد تشویق قرار گیرد و تذکری داده نشود که چهار نشریه ای جام جم، افق حوزه ، انشا و نویسندگی و خلق به دلیل که حاشیه کم تری داشتند مورد تشویق قرار گرفتند.
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات