روحیه بسیجی کشور را در جنگ نرم و سخت پیروز کرده است

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحیه بسیجی کشور را در جنگ نرم و سخت پیروز کرد، گفت: امروز باید با روحیه جهادی کشور را در عرصه اقتصادی پیش ببریم.

فارس؛ حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحیه بسیج و بسیجی همواره محافظ نظام و دستاوردهای انقلاب بوده است گفت: روحیه بسیجی در هشت سال دفاع مقدس خود را به خوبی به منصه ظهور گذاشت.

وی ادامه داد: امروز کشور در شرایط خاصی قرار دارد و دراین شرایط روحیه بسیجی با آن نگاه جهادی می‌تواند کشور را در مسیر درست هدایت کند.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدیدات دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران طی سال‌هال گذشته و با تأکید بر اینکه همواره دشمنان در نبرد با کشورمان شکست خورده‌اند، تصریح کرد: روحیه جهادی و بسیجی موجود بین جوانان توانسته است کشور را از روزهای دشوار نجات داده و بر‌گ‌های زرین را در تاریخ کشور رقم بزند.

موسوی‌نژاد با اشاره به اینکه بسیجیان امروز نیز همانند دوران جنگ سخت و نرم درصحنه دفاع از نظام حضور دارند، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در روزهای اوج اقتدار خود به سر می‌برد که ما این اقتدار را مدیون روحیه بسیجی در کشور هستیم.

برچسب ها

اخبار برگزیده، جنگ نرم و سخت، روحیه بسیجی