بررسی نهایی طرح تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از تصمیم گیری برای نهایی شدن طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه یک شنبه هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد.

خانه ملت؛ جبار کوچکی‌نژاد از تصمیم‌گیری برای نهایی شدن طرح تحقیق وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در یک‌شنبه هفته آینده (7 دی‌ماه) خبر داد وگفت: بررسی درخواست‌های متقاضیان تفحص برای تدوین محورهای آن هفته آینده انجام می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه با نهایی شدن محورهای تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مراحل قانونی آن برای آغاز کار طی خواهد شد٬ افزود: در نشست روز یک‌شنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درخواست‌های اعضای متقاضی تفحص از این صندوق بررسی خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر اینکه آغاز هر چه سریع‌تر فعالیت هیات تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به شفاف‌سازی امور مرتبط با این صندوق منجر خواهد شد٬ گفت: با شفاف سازی عملکرد این صندوق به طور حتم شاهد رضایت فرهنگیان خواهیم بود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد:‌ با نهایی شدن روند تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در کمیسیون آموزش مجلس ارسال طرح به هیات رئیسه برای انجام مراحل قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ طرح تحقیق وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با امضای جمعی از نمایندگان مجلس برای شفاف‌سازی فعالیت های این صندوق در مرداد ماه سال جاری کلید خورد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، تحقیق و تفحص، صندوق ذخیره فرهنگیان