بررسی طرح تفحص از سازمان زندان ها

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از بررسی طرح تفحص از سازمان زندان ها در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: هفته آینده؛ زمان بازدید از یکی از زندان های تهران خواهد بود.

خانه ملت؛ حمیدرضا طباطبایی‌نائینی در تشریح جزییات جلسه امروز یک‌شنبه(5 دی‌ماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ گفت: در جلسه امروز این کمیسیون درخواست تعدادی از نمایندگان درخصوص تحقیق و تفحص از سازمان زندان‌ها بررسی شد.

نماینده مردم نائین٬ خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری حضور رئیس سازمان زندان‌ها در جلسه امروز کمیسیون قضایی مجلس٬ افزود: در این جلسه رئیس سازمان زندان‌ها گزارشی از وضعیت زندان‌ها به نمایندگان ارائه کرد.

وی ادامه داد: بعد از توضیحات رییس سازمان زندان‌ها مقرر شد ادامه جلسه هفته آینده همراه با بازدید از یکی از زندان‌های استان تهران به انتخاب نمایندگان انجام شود.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه 20 نماینده مجلس با طرح سوالاتی موضوع تحقیق و تفحص را مطرح کرده اند گفت: درخواست نمایندگان تحقیق و تفحص از وضعیت کل زندان‌های کشور بوده که محور کلی تفحص در خصوص نحوه نگهداری از زندانیان در کشور است.

برچسب ها

اخبار برگزیده، تحقیق و تفحص، سازمان زندان ها