تغییر کادر مدیریتی تیم ملی با یک برد و باخت به ثبات فوتبال کشور ضربه می زند

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: نباید با هر برد یا باخت کادر مدیریتی و اجرایی را تغییر داد چرا که همین مسأله منجر به عدم ثبات در تیم ملی و بالتبع آن شکست های بعدی خواهد شد.

  خانه ملت؛ سید مهدی هاشمی با انتقاد از وضعیت ورزش به ویژه فوتبال در کشور گفت: در برنامه ورزش کشور نیاز به برنامه و ثبات کاری داریم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: متأسفانه هم اکنون در هر دو زمینه ثبات و برنامه ریزی صحیح در عرصه ورزش کشور با مشکل جدی مواجه هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه نگاه ما در مورد ورزش های همگانی به خصوص فوتبال باید به نوجوانان باشد، عنوان کرد: از آنجایی که فوتبال در کشور ما نیاز به کار زیرساختی دارد باید بیشتر به حوزه فوتبال نوجوانان توجه کنیم.

هاشمی ادامه داد: از این رو بیشترین نگرانی مسئولان ورزش کشور بیش از انتخاب سرمربی برای تیم بزرگسالان باید تیم نوجوانان باشد و حتی می توان از کی روش در این تیم استفاده کرد.

وی افزود: انتخاب یک سرمربی خوب رای تیم بزرگسالان نیز ضروری است اما تنها یک مسکن موقت خواهد بود در حالی که رسیدگی به اوضاع ورزش نوجوانان بیش از بزرگسالان مورد اهمیت است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بعد از برنامه صحیح نیاز به ثبات داریم به این معنا که نباید با هر برد یا باخت کادر مدیریتی و اجرایی را تغییر داد چرا که همین مسأله منجر به عدم ثبات در تیم ملی و بالتبع آن شکست های بعدی خواهد شد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، فوتبال، کادر مدیریتی تیم ملی