تاکید بر ممانعت از عرضه محصولات غذایی با تاریخ تولید جعلی

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس٬ با یادآوری پیگیری مجلس در خصوص عرضه برخی محصولات غذایی با تاریخ تولید در روزهای آینده٬ گفت: مجلس دست از پیگیری بر نداشته و در صورت عرضه حتی یک مورد دیگر از این نوع محصولات وارد عمل خواهد شد.

 خانه ملت؛ علی کائیدی با یادآوری عرضه برخی محصولات غذایی با تاریخ تولید در روزهای آینده٬ گفت: سلامت مردم شوخی بردار نبوده از این رو باید دقت نظر بیشتری از سوی دستگاه‌های مسئول برای تولید و عرضه محصولات غذایی صورت بگیرد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی٬ با تاکید بر ضرورت توجه به سلامت مردم٬ افزود: سازمان غذا و دارو باید پاسخگویی چنین اهمالی در مسئولیت خود و تهدید سلامت مردم باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه بروز حتی یک مورد عرضه کالا و محصولات غذایی با تاریخ تولید جعلی قابل پذیرش و بخشش نیست٬ تصریح کرد: به طور حتم مردم در صورت مواجهه با چنین تاریخ‌های جعلی به شائبه فاسد بودن محصولات و سوء‌استفاده برخی برای کسب سود می‌اندیشند.

کائیدی با تاکید بر ضرورت نظارت بیشتر بر فعالیت کارخانجات تولید محصولات غذایی٬ گفت: در صورتی که شاهد تشدید نظارت‌‌ها باشیم به طور حتم بروز چنین رخدادهایی دور از انتظار خواهد بود.

وی با یادآوری وعده دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو در خصوص پیگیری عرضه محصولات غذایی با تاریخ تولید جعلی٬ افزود: مجلس دست از پیگیری بر نداشته و در صورت عرضه حتی یک مورد دیگر وارد عمل خواهد شد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: به طور حتم وعده دور از عمل ممانعت از توزیع محصولات غذایی با تاریخ تولید جعلی به برخورد مجلس با دستگاه های مسئول منجر خواهد شد.

برچسب ها

اخبار برگزیده، تاریخ تولید جعلی، محصولات غذایی