کوچکی نژاد:

تفاهم لوزان باعث توسعه گردشگری شود

رئیس فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به تفاهم لوزان تاکید کرد که دولت باید با استفاده از این تفاهم نیم نگاهی به توصیه گردشگری در بخش خارجی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرگزای خانه ملت درباره مهم‌ترین اقدامات دولت در زمینه گردشگری در سال 94 گفت: اکنون که تفاهم لوزان شکل گرفته است، توصیه می‌کنم حین اینکه مشکلات سیاسی و اقتصادی با این مذاکرات در حال رفع و برطرف شدن است، مسئولان با استفاده از مذاکرات برنامه‌ای برای توسعه گردشگری خارجی داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر این موضوع، دولت باید جهت‌گیری عمرانی خود را در استان‌هایی که ظرفیت‌ گردشگری دارد به سمت و سوی توسعه گردشگری و اشتغالزایی تغییر دهند.

وی اظهار داشت: در سالی که همدلی و همزبانی دولت و مردم شعار آن است، انتظار می‌رود دولت با همدلی، زیرساخت‌های خود را در اختیار مردم استان‌های گردشگر پذیر بگذارد تا ضمن ارائه خدمات به مسافران، مردم منطقه درآمدی داشته باشند و اقتصاد در استان‌های مذکور پویا شود.

رئیس فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری در مجلس با تاکید بر اینکه لوزان می تواند گامی برای حضور گردشگر خارجی باشد، ادامه داد: با این تفاهم و نیم نگاهی به گردشگری، همدلی بین دولت و مردم در شکل خواهد گرفت.

برچسب ها

اخبار برگزیده، صنعت گردشگری