در نشست کارگروه هسته ای مرکز پژوهش های مجلس انجام شد؛

بررسی ابعاد فنی بیانیه لوزان با حضور دکتر جلالی، جمعی از نمایندگان مجلس و معاون انرژی اتمی

نشست کارگروه هسته ای مرکز پژوهش های مجلس با موضوع بررسی ابعاد فنی بیانیه لوزان با حضور رییس این مرکز، معاون روابط راهبردی و امور مجلس سازمان انرژی اتمی، و جمعی از نمایندگان مجلس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، نشست کارگروه هسته‌ای مرکز پژوهش‌های مجلس با موضوع بررسی ابعاد فنی بیانیه لوزان با حضور دکتر کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌‌های مجلس، دکتر بهروز کمالوندی معاون روابط راهبردی و امور مجلس سازمان انرژی اتمی، دکتر منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، دکتر مهدی دواتگری و دکتر عباسعلی منصوری آرانی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و کارشناسان و صاحب‌نظران در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

بنابراین گزارش در این نشست دکتر کمالوندی معاون روابط راهبردی و امور مجلس سازمان انرژی اتمی به تشریح ابعاد فنی مذاکرات هسته‌ای و بیانیه لوزان پرداخت و به سوالات مطرح شده در این خصوص پاسخ داد.

شایان ذکر است دکتر کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس و جمعی از نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نیز در این نشست نظرات و پرسش‌‌های خود را در خصوص ابعاد فنی بیانیه لوزان را بیان کردند.

گفتنی است در این نشست دکتر جلال دهقانی فیروزآبادی سرپرست معاونت‌ پژوهش‌های سیاسی-حقوقی، دکتر محمد قاسمی معاونت پژوهش‌های اقتصادی، دکتر مهدی ذوالفقاری مدیر گروه امنیتی دفاعی و احمدی معین دبیر کارگروه هسته‌ای و سایر کارشناسان دفتر سیاسی، حقوقی و اقتصادی به طرح مباحث کارشناسی و سوالات پرداختند.

شایان ذکر است برگزاری این جلسات با هدف دستیابی به تصویری روشن‌تر از مذاکرات هسته‌ای و نیز ارائه تحلیل‌ها و گزارش‌های کارشناسی به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی صورت می‌پذیرد.
 

برچسب ها

اخبار ویژه، دکترجلالی