دکتر جلالی در پیامی به مناسبت روز کارگر:

نقش کارگران در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بی بدیل است

رییس مرکز پژوهش های مجلس در پیامی با تبریک روز کارگر، نقش کارگران در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را بی بدیل دانست.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پیامی با تبریک روز کارگر، نقش کارگران در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را بی‌بدیل دانست.

متن کامل پیام نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس به شرح زیر است:

در آموزه‌های ارزنده اسلام، کاروکارگر همواره از جایگاهی مقدس و قابل احترام برخوردار بوده‌اند و امروز در ایران اسلامی با بهره‌گیری از این تعالیم آسمانی کارگران، قشری متعهد، زحمتکش و تلاشگر به حساب می‌آیند که شایسته تکریم، تقدیر و احترام بی‌دریغ هستند.

کارگران با حضور در خط مقدم تولید، در زمره پیشتازان مسیر توسعه کشور به حساب می‌آیند که با همت مضاعف خویش، در پیشبرد چرخ‌های اقتصادی، حرکت موتور پیشرفت ایران اسلامی و تحقق اهداف اقتصادی نقشی بی‌بدیل و تاثیرگذار برعهده دارند.

بی‌تردید افق روشن توسعه و پیشرفت فردای ایران اسلامی مرهون تلاش‌های بی‌دریغ کارگران زحمتکشی است که سرمایه‌‌های انسانی ارزشمند کشور هستند و در سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» نوایی نو از همت توام با عزم ملی در دستیابی به افق‌های روشن را نوید خواهند داد و ضروری است به پاس این همت متعالی، دغدغه‌ها و مشکلات کارگران بزرگوار مورد بررسی قرار گیرد و برای رفع این مسائل برنامه‌ریزی‌های جامع و کاملی صورت پذیرد.

این روز در کنار تمام تلاش‌های کارگران، یادآور شهدای عزیز کارگری است که در سال‌های انقلاب اسلامی و دوران پس از آن به ویژه در دوران دفاع مقدس برگی دیگر از حماسه و افتخار را در دیوان استقامت این مرزوبوم رقم زدند.

اینجانب ضمن تبریک روز کارگر به تمامی تلاشگران عرصه تولید و اقتصاد، توفیق روزافزون این قشر زحمتکش را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه ایزدمنان خواستارم.

برچسب ها

اخبار ویژه