دکتر جلالی در پیامی به مناسبت روز معلم:

تقدیر از فرهنگیان همراه با رفع نیازها و مطالبات آنها باشد

رییس مرکز پژوهش های مجلس در پیامی به مناسبت روز معلم، فردای روشن ایران اسلامی را مرهون عزم جهادگونه معلمان و فرهنگیان پرتلاش دانست.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس در پیامی ضمن تبریک روز معلم، تقدیر از فرهنگیان را در تامین نیازها و مطالبات و رفع مشکلات این قشر فرهیخته دانست.

متن کامل پیام رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس به این شرح است:

دوازدهم اردیبهشت ماه هرسال به گرامیداشت یاد و خاطره استاد بزرگ علم و اخلاق شهید مرتضی مطهری (ره) به نام قشر تلاشگر و زحمتکشی فرهنگیان مزین گشته است، مجاهدان که در سنگر علم و ستیز با دشمن جهالت، در مسیر علم‌آموزی فرزندان ایران اسلامی تلاش می‌کنند و آمیزه‌ای جدید از آموزش توام با پرورش را در جهت تربیت نسل آتی به کار می‌گیرند.

بی‌تردید فردای روشن ایران اسلامی، مرهون عزم جهادگونه معلمان و فرهنگیان پرتلاشی است که چراغ روشنگر مسیر توسعه و پیشرفت کشور هستند و امروز در تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی به ویژه در دستیابی به افق سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، گام‌های بلند و موثری برخواهند داشت.

3 هزار و 700 شهید معلم و بیش از 35 هزار شهید دانش‌آموز در سال های جنگ تحمیلی تنها بخشی از تفاوت آموزه‌های آموزشی و پرورشی ایران اسلامی با سایر کشورهای دنیاست، چرا که در این مرزوبوم فضای مدارس با حضور معلمانی متعهد به رنگ علم و بوی ایمان آغشته است.

امروز تقدیر از فرهنگیان این مرزوبوم نباید تنها در کلام و قلم خلاصه شود بلکه با تامین نیازها و مطالبات و رفع مشکلات این قشر فرهیخته باید پاسخگوی زحمات معلمان عزیز و بزرگوار بود.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و ایمان شهید مرتضی مطهری (ره) و تبریک روز معلم به فرهنگیان عزیز، توفیق روزافزون جهادگران سنگر تعلیم و تعلم ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج ) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه ایزدمنان خواستارم.

 

برچسب ها

اخبار ویژه، دکتر جلالی، معلم