خبر

مسیر شما: اخبار ضرورت افزایش اعتبارات هلال احمر در بودجه 95
ضرورت افزایش اعتبارات هلال احمر در بودجه 95

نایب رئیس فراکسیون هلال احمر و امداد و نجات مجلس از جلسه هفته آینده فراکسیون متبوع خود با رئیس جمعیت هلال احمر خبر داد و گفت: به طور حتم اعتبارات هلال احمر در لایحه بودجه 95 باید افزایش یابد.

خانه ملت؛ محمدرضا رضایی کوچی از برگزاری جلسه فراکسیون هلال احمر و امداد و نجات با رئیس جمعیت هلال احمر و معاونان وی در روز دوشنبه هفته آینده ( 11 آبان) خبر داد و گفت: ازآنجایی که در آستانه ارسال لایحه بودجه سال 95 و برنامه ششم به مجلس هستیم، از رئیس جمعیت هلال احمر و معاونان وی دعوت شده تا با حضور در این جلسه گزارشی از عملکرد خود ارائه کنند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بودجه و اعتبارات جمعیت هلال احمر در لایحه بودجه سال 95 باید افزایش پیدا کند، افزود: خوشبختانه مجلس اعتبارات قابل قبولی را در بودجه سال 94 به هلال احمر اختصاص داد، اما درخصوص مدیریت بحران تاکنون ریالی از این اعتبارات دریافت نشده است.

نائب رئیس فراکسیون هلال احمر و امداد و نجات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به طور حتم هلال احمر یکی از دستگاه های مهم و حیاتی در کشور بوده و در مدیریت بحران نقش حیاتی دارد، بنابراین چون کشورمان آبستن حوادث طبیعی است باید از همه جهت هلال احمر تقویت شود./

پایان پیام
 

نظر شما