جعفرزاده:

"نمایشگاه مطبوعات" محلی برای تبادل تجربه و خلاقیت رسانه ها است

عضو فراکسیون هنر و رسانه مجلس گفت: نمایشگاه مطبوعات فرصتی است برای تبادل تجربه و خلاقیت و بروز ابتکاراتی که رسانه ها در انتشار اخبار و رویدادها بکار گرفته اند.

خانه ملت؛ "غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی" با اشاره به برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: برگزاری هر نمایشگاهی اثرات و تبعاتی دارد.

عضو فراکسیون هنر و رسانه مجلس با بیان اینکه یکی از جنبه‌های مثبت برگزاری نمایشگاه مطبوعات تبادل تجربه و خلاقیت میان رسانه‌های گوناگون است، اظهار داشت: نمایشگاه مطبوعات بستری مناسب برای مشخص شدن رسانه‌های توانمند و میزان فاصله رسانه‌ها از یکدیگر است.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های مثبت و ارزنده برگزاری نمایشگاه مطبوعات، مشخص شدن توانایی رسانه‌ها در جذب مخاطب است، افزود: نمایشگاه مطبوعات فرصتی است برای بروز خلاقیت‌ها و ابتکاراتی که رسانه‌ها در انتشار اخبار و رویدادها بکار گرفته‌اند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان اینکه در نمایشگاه مطبوعات، مردم بهتر و آسان‌تر می‌توانند به رسانه‌های مختلف دسترسی پیدا کنند و با آنها آشنا شوند، تصریح کرد: بعضاً در نمایشگاه مشخص می‌شود که مجموعه‌ای در فضای رسانه‌ای اعم از نوشتاری، دیداری و شنیداری جای پا پیدا کرده است.

وی افزود: نمایشگاه مطبوعات، محلی مناسب برای عرضه فرآورده‌های رسانه‌هایی است که به هر دلیل ناشناخته مانده‌اند.

عضو فراکسیون هنر و رسانه مجلس با تأکید بر اینکه انتظار می‌رود نمایشگاه مطبوعات امسال قوی‌تر از سال‌های گذشته فعالیت کند و تکراری نباشد، اظهار داشت: می‌توان در حاشیه نمایشگاه، با برگزاری کلاس‌های آموزشی رسانه‌های گوناگون را با تکنیک‌های جدید خبری و جلب مخاطب آشنا کرد و به ارتقای کیفیت این مجموعه‌ها کمک کرد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان اینکه هرساله شاهد حواشی و اتفاقاتی پیرامون برگزاری نمایشگاه مطبوعات بوده‌ایم، خاطرنشان کرد: این حواشی قابل پیش‌بینی و کنترل بود اما به هر دلیل این اتفاق نیفتاد و امیدواریم که نمایشگاه امسال به خوبی و به دور از این حواشی اجرا شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ لازم به ذکر است، بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در تاریخ 16 الی 22 آبان‌ماه 94 به مدت یک هفته در محل مصلی تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیستمین نمایشگاه مطبوعات، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، عضو ناظر در هیات نظارت بر مطبوعات، مطبوعات، نمایشگاه مطبوعات، نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، یارانه مطبوعات