کاتب با اشاره به سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس:

مجلس قوی و کارآمد پشتوانه عظیم رشد و توسعه کشور است

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس، گفت: مجلس قوی و کارآمد پشتوانه عظیم رشد و توسعه کشور است.

خانه ملت؛ غلامرضا کاتب با اشاره به سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی (ره) بارها فرمودند که مجلس در راس امور است یا در جایی دیگر فرموده اند که مجلس در راس همه ارگان هاست و این به معنای آن است که قوه مقننه به عنوان عصاره فکر و اندیشه جامعه بوده و تصمیم کلیت آن بر دیگر نظرات سازمان ها ارجحیت و اولویت دارد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجلس قوی، کارآمد و دارای نیروهای متخصص و آشنای با مسائل کلان کشور در حوزه تصمیم سازی و در بخش نظارت بهتر عمل خواهد کرد، افزود: مجلسی که با آشنایی با مسائل کلان قانون تدوین و تصویب کند زمینه های رشد و توسعه کشور را فراهم می کند.

وی گفت: همه نهادها و سازمان ها باید همراهی و همکاری لازم را با ساختار مجلس داشته باشند تا بتوان با همدلی و همفکری تصمیمات بهتری را برای کشور اتخاذ کرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، ادامه داد: آزادی خواهی و عدم وابستگی به جریانات از شاخصه های برجسته شهید مدرس بود که باید الگوی همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشد./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، شهید مدرس، شهیدمدرس، کمیسیون برنامه، کمیسیون برنامه و بودجه