سبحانی فر خبر داد:

بررسی وضعیت صنعت فولاد ایران در کمیسیون صنایع مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت صنعت فولاد ایران با توجه به تغییرات شاخص های تأثیرگذار بر این صنعت در کمیسیون متبوع خود خبر داد.

خانه ملت؛ رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به بررسی وضعیت صنعت فولاد ایران در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تغییرات شاخص‌های تأثیرگذار بر صنعت فولاد وضعیت این صنعت با حضور مسئولان مربوطه و نمایندگان تشکل‌های غیردولتی بررسی می شود.

نماینده مردم سبزوار و جوین در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه هفته جاری کمیسیون شش نفر از اعضا جهت عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات ایران به وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب می شوند.

سبحانی‌فر با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: ادامه طرح ادغام شورای‌عالی فناوری اطلاعات در شورای‌عالی فضای مجازی و حذف ماده (4) قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسات این هفته کمیسیون بررسی و رأی‌گیری می شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این فصل وارونگی و آلودگی هوا افزایش می یابد، تصریح کرد: ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا با توجه به آثار آن در جلسه این هفته مورد بحث قرار می گیرد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آلودگی، آلودگی هوا، اخبار برگزیده، اعضای کمیسیون صنایع و معادن، افزایش آلودگی، بازنشستگان صنعت فولاد، دخانیات، ستاد کشوری کنترل و مبارزه با دخانیات، شرکت دخانیات، صنعت فولاد، صنعت فولاد و آهن، محصولات دخانی، هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن، وارونگی هوا، کمیسیون صنایع و معادن، کمیسیون صنایع و معادن مجلس