خبر

مسیر شما: اخبار فعالیت های موشکی بزرگترین سپر دفاعی کشور
فعالیت های موشکی بزرگترین سپر دفاعی کشور

نماینده مردم همدان در مجلس فعالیت های موشکی را بزرگترین سپر دفاع کشور خواند و تصریح کرد: فعالیت های موشکی حیرت دشمنان را برانگیخته و به همین دلیل دشمن تمامی توطئه های خود را متوجه اقتدار ایران اسلامی کرده است.

خانه ملت؛ ابراهیم کارخانه ای در نشست علنی امروز (یک شنبه، 11 بهمن) در نطق میان دستور خود ضمن درود به روح پرفتوح و ملکوتی امام عظیم الشان انقلاب، 223 هزار شهید همیشه جاوید انقلاب، 8 هزار شهید سرافراز استان همدان و در راس آنها سردار مدافع حرم، شهید حاج حسین همدانی و 4 دانشمند شهید هسته ای، گفت: از مردم فهیم و دانایی محور همدان و ملت سلحشور ایران که نتوانستم آنگونه که باید در این سنگر مقدس ادای وظیفه نمایم، عذرخواهی می کنم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تا زمانی که نفس می کشیم در حال امتحان هستیم، آنگاه که نفس بند آمد مهلت امتحان به پایان می رسد و ما را می برند تا نتیجه امتحان خود را ببینیم، نکند که خدای ناکرده در سر جلسه امتحان عمر، از کتاب قرآن و عترت نمره قبولی نگیریم و در پیشگاه ولی عصر ( عج )، امام و شهدا شرمنده باشیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه آمریکا و همدستانش برای حذف جمهوری اسلامی ایران از معادلات سیاسی جهانی و منطقه ای، پنج هدف اصلی را دنبال می کنند، افزود: محدودیت برنامه هسته ای، محدودیت فعالیت های افتخارآمیز موشکی، تضعیف جایگاه منطقه ای، توقف پیشرفت و اقتدار علمی از جمله برنامه هایی است که دشمن در قالب برجام دارد آنها را پیگیری می کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس نهم، فعالیت های موشکی را بزرگترین سپر دفاع کشور خواند و تصریح کرد: فعالیت های موشکی حیرت دشمنان را برانگیخته و به همین دلیل دشمن تمامی توطئه های خود را متوجه این قله عزت و اقتدار ایران اسلامی نموده است.

کارخانه ای با یادآوری اعمال تحریم های آمریکا علیه 15 شخص حقوقی و حقیقی کشور، گفت: اعمال این تحریم ها بعد از روز اجرای برجام، نماد اوج توطئه و کینه آمریکا برای مقابله با قدرت عظیم جمهوری اسلامی ایران است.

وی، افزود: انتشار برنامه کنترل رژیم موشکی ( MTCR ) درست دو روز بعد از اجرای برجام در شورای امنیت، تلاش سازماندهی شده آمریکا و غرب برای جلوگیری از فعالیت های موشکی جمهوری اسلامی ایران است که خواب آشفته را از چشمان آمریکا و همدستانش ربوده است؛ البته به حول قوه الهی، جمهوری اسلامی ایران قله های دفاعی را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس نهم، با یادآوری تصویب آیین نامه جدید نظارت بر اجرای برجام در شورای امنیت، تصریح کرد: این موضوع یک برنامه هدفمند و مدیریت شده از سوی آمریکا علیه پیشرفت و اقتدار ملت ایران، بویژه برنامه موشکی جمهوری اسلامی ایران است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: دستگاه دیپلماسی و سیاسی باید با تمام قدرت از بروز توطئه جدید علیه کشور جلوگیری کنند.

کارخانه ای با بیان اینکه آمریکا و غرب با همدستی رژیم صهیونیستی برنامه جامع و هدفمندی را با راهبرد تعامل، فشار و مهار علیه کشور تدارک دیده اند، گفت: با بهره برداری از راه های نفوذ، ضعف های ساختاری و نقاط مبهم در برجام به دنبال اجرایی شدن آنها هستند.

وی ادامه داد،: ضروری است دستگاه دیپلماسی و سیاسی کشور و هیات نظارت بر اجرای برجام، برنامه از پیش تنظیم شده ای را برای مقابله با توطئه های مشترک سرویس های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی ارائه دهند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه کالاهایی با کاربرد دوگانه از محورهای اصلی توطئه های هماهنگ شده آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه کشور است، تصریح کرد: آنها در پی آن هستند که با رصد و ممیزی ورود صدها قلم کالای راهبردی پیشرفت علمی، صنعتی و دفاعی کشور را تحت کنترل خود درآورند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تقاضای رئیس جمهور آمریکا از رژیم صهیونیستی برای همکاری در اجرای برجام دقیقاً در راستای اهدافی است که دشمن در چارچوب برجام برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران طراحی نموده است./

پایان پیام

 

نظر شما