رجایی باغ سیایی تأکید کرد:

تسهیل سرمایه گذاری و حذف بروکراسی اداری لازمه تحقق رشد اقتصادی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با تأکید بر تسهیل سرمایه گذاری در کشور و حذف هر نوع بروکراسی اداری، گفت: جهش اقتصادی و همچنین بهبود شرایط مردم نیازمند اتخاذ تدابیری است که به اشتغال بیشتر کمک کند.

خانه ملت؛ محمد رجایی باغ سیایی با تأکید بر تسهیل سرمایه گذاری در کشور و حذف هر نوع بروکراسی اداری، گفت: تحقق رشد اقتصادی منوط به افزایش بهره وری، توجه به تولید و همچنین حذف بروکراسی اداری است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه فراهم کردن زمینه تولید و اشتغال اولویت هر کشوری برای تحقق رشد اقتصادی است، تصریح کرد: جهش اقتصادی و همچنین بهبود شرایط مردم نیازمند اتخاذ تدابیری است که به اشتغال بیشتر کمک کند.

جذب سرمایه های کلان برای به حرکت درآوردن چرخ های اقتصاد ضروری است

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه جذب سرمایه های کلان برای به حرکت درآوردن چرخ های اقتصاد ضروری است، گفت: در حال حاضر به علت برخی بروکراسی های اداری و کاغذبازی های فراوان بسیاری از سرمایه گذاران تمایلی به هزینه کرد سرمایه خود در داخل کشور ندارند.

وی ادامه داد: جلوگیری از خروج سرمایه های ایرانی از کشور نیازمند ایجاد مشوق هایی برای سرمایه گذاران است.

رجایی باغ سیایی با بیان اینکه تسهیل شرایط و ارتقاء امنیت سرمایه گذاری از فاکتورهای مهمی است که سیل سرمایه را به کشور سرازیر خواهد کرد، افزود: دولت باید با موانع سرمایه گذاری در داخل ممانعت کرده تا به این ترتیب این سرمایه ها در امور تولیدی و صنعتی هزینه شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه بهترین راهکار رشد حداکثری اقنصاد توجه صرف به منویات رهبری است، تصریح کرد: توجه به فرمایشات رهبری به ویژه در خصوص اقتصاد مقاومتی و توجه به درون بهترین راهکار برای رشد اقتصادی است.

وی با اشاره به اظهارات مسئولان دولتی مبنی بر ضرورت تحقق رشد 8 درصدی در اقتصاد در شرایط پساتحریم، افزود: در صورتی که شرایط سرمایه گذاری در کشور با جذب سرمایه داخلی و خارجی محیا شود، تحقق رشد اقتصادی حتی بیش از میزان پیش بینی شده ممکن خواهد شد./

پایان پیام 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال، افزایش بهره وری، اقتصاد مقاومتی، امنیت سرمایه گذاری، ایجاد امنیت سرمایه گذاری، تحریم اقتصادی، تحریم ها، تحقق اقتصاد مقاومتی، ذخیره سازی محصولات اساسی در شرایط پساتحریم، رشد اقتصادی، سیاست های اقتصاد مقاومتی، سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، شرایط پساتحریم، نرخ رشد اقتصادی