سبحانی نیا:

رزمایش اقتدار ولایت توان موشکی ایران را به نمایش گذاشت

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران با رزمایش اقتدار ولایت بار دیگر توان موشکی خود را به رخ جهانیان کشاند و این رزمایش ارتباطی به برجام ندارد و نقضی صورت نگرفته است.

خانه ملت؛ حسین سبحانی نیا با اشاره به برگزاری رزمایش موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عنوان اقتدار ولایت، گفت: ایران بار دیگر توان موشکی خود را در زمینه بازدارندگی به رخ جهانیان کشاند و نشان دادیم که جمهوری اسلامی آمادگی کامل برای مقابله با هر گونه تهدید را دارد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس نهم شورای اسلامی در این باره که برخی مقامات آمریکایی درباره اعمال تحریم های جدید بعد از رزمایش اقتدار ولایت اظهار نظر کرده اند، اظهار داشت: باید مجدد به یاد این افراد آورد که فعالیت موشکی و تحقیقاتی ارتباطی به برنامه هسته ای و برجام ندارد و نمی توانند به آن ایرادی بگیرند.

وی تاکید کرد: اگر غرب تلاش دارد به بهانه هایی مجددا تحریم هایی علیه ایران صادر کنند به دلیل ضعف قدرت نظامی آنها در مقابل توان موشکی ایران است.

سبحانی نیا با بیان اینکه ایران برای حفظ صیانت از مرزها و خاک کشور دکترین بازدارندگی را در پیش گرفته توضیح داد: ما به دنبال طراحی سیستم‌های دفاعی نوین و ارتقاء سامانه‌های موشکی هستیم و متناسب با رخدادهای منطقه، قدرت دفاعی خود را تقویت می‌کنیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزمایش موشکی اقتدار ولایت قدرت جهان اسلام است گفت: سیستم‌های دفاعی ایران همواره برای پشتیبانی امنیتی کشورهای منطقه و ملت های مسلمان آماده است./

برچسب ها

اخبار برگزیده، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، بنیه دفاعی، تکنولوژی موشکی، رزمایش، رزمایش ارتش، رزمایش پیامبر اعظم (ص)، قدرت موشکی، قدرت نظامی ایران، موشک، یادواره شهدای موشکی