جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس خبرگان رهبری:

نفوذ فرهنگی نقشه جدید دشمنان نظام برای استحاله از درون کشور است

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه نفوذ فرهنگی نقشه جدید دشمنان نظام برای استحاله از درون کشور است، گفت:مقابله با نفوذ فرهنگی، سخت ترین مبارزه کشور در حال حاضر است که مقاومت جمهوری اسلامی تاکنون مانع آن شده ، اما نیازمند سمپاشی جدید است.

خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، گفت: شورای نگهبان نقش نظارتی دارد و نمی‌تواند قواعد و قوانین را تغییر دهد، لذا مجلس با پیشرفت تکنولوژی و خبره شدن متخلفین باید به طور مستمر در قانون بازنگری کند و یا قوانین جدیدی وضع کند تا خلاها پر شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قانون انتخابات احتمالاً در مجلس دهم بازنگری می شود، افزود: ما باید در صورت لزوم قوانین‌ کشور را به روز کنیم تا کسی نتواند از کهنه بودن آنها استفاده کند.

الگوی برجام 2 باید اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی باشد

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه تنها راه چاره اقتصاد کشور حرکت به سمت اقتصاد مقاوتی به صورت تولید و صادرات محور باشد، ادامه داد: الگوی برجام 2 در سال 1395 که مسئولان وعده آن را داده اند، باید اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و حمایت از تولید داخلی باشد.

وی با بیان اینکه حرکت پر شتاب کشور در سایه تولید و توسعه علم محقق می شود، یادآور شد: این پتانسیل علمی در ایران اسلامی وجود دارد تا بر مبنای علم محوری تولید محور باشیم.

مقابله با نفوذ فرهنگی، سخت ترین مبارزه کشور در حال حاضر است

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه دشمنان نظام تمامی راه ها برای براندازی جمهوری اسلامی را رفته اند، افزود: استحاله کردن از درون نقشه جدید آنها برای تضعیف نظام با اجرای سیاست های نفوذی است، که مصون سازی در برابر این نفوذها اهمیت فراوانی دارد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تصریح کرد: مقابله با نفوذ فرهنگی، سخت ترین مبارزه کشور در حال حاضر است که مقاومت جمهوری اسلامی تاکنون و اراده و ایمان قوی مردم سبب جلوگیری از هرگونه نفوذ شده و البته نیازمند سمپاشی جدید است./

برچسب ها

اخبار برگزیده