پور ابراهیمی با اشاره به بیانات رهبری :

نیل به اهداف اقتصاد مقامتی با وجود فرمانده اقتصادی ممکن می شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم اینکه فرماندهی در اقتصاد لازمه نیل به اهداف اقتصاد مقامتی است، گفت: در برنامه ششم توسعه باید محورهای اقتصاد مقاومتی بصورت روشن و کمی لحاظ شود.

خانه ملت؛ محمد رضا پور ابراهیمی داورانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان دوره چهارم خبرگان گفت: مقام معظم رهبری در بیانات اخیرشان اولویت های کشور را در مسائل مختلف تعیین کردند.

نماینده مردم در کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی، ادامه پرشتاب حرکت علمی کشور و مصون سازی فرهنگی کشور، ملت و جوانان از نکاتی بود که مقام معظم رهبری روی آن تاکید داشتند.

تلاش های اقتصادی مسئولان باید در زندگی مردم ملموس باشد

این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر ضرورت تسریع در نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: مقام معظم رهبری در چند سال گذشته بارها روی توجه به اقتصاد و معیشت مردم تاکید دارند بنابراین باید اقدامات اقتصادی به نحویی باشد که در بهبود زندگی و معیشت مردم موثر باشد.

پورابراهیمی داورانی افزود: در برنامه ششم توسعه باید محورهای اقتصاد مقاومتی بصورت روشن لحاظ شود و در این راستا باید اهداف بصورت کمی تعیین شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه راه برون رفت از مشکلات اقتصادی موجود نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی است، افزود: وزیر اقتصاد از روند واگذاری ها ایراد می گیرد بنابراین باید دولت بیشتر به موضوع تشکیل قرارگاه اقتصاد مقاومتی و فرماندهی در اقتصاد توجه کند.

پورابراهیمی افزود: با وجود اینکه دشمنان در سال های گذشته در زمینه های مختلف، تلاش کردند به ایران فشار وارد کنند اما مردم با پیروی از مقام معظم رهبری و ایستادگی، زمینه قوی تر شدن بیشتر کشور را فراهم کردند و این باعث شده برخی دشمنان تاکتیک خود را عوض کنند و بخواهند از طریق نفوذ اهداف خود را پیگیری کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم و مسئولان باید با هوشیاری و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، مانع نفوذ دشمن در ابعاد مختلف شوند و استقلال کشور را حفظ کنند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصاد مقاومتی، تحقق اقتصاد مقاومتی، سیاست های اقتصاد مقاومتی، سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، مشکلات اقتصاد ایران، مشکلات اقتصادی