سودانی با انتقاد از حواشی غیراخلاقی بازی استقلال اهواز و پرسپولیس:

لزوم ایجاد امنیت در ورزشگاه ها

نماینده مردم اهواز در مجلس معتقد است هواداران باید در بازی های فوتبال بر احساسات خود غلبه کرده و مسئولان ورزشی و انتظامی نیز نسبت به ایجاد امنیت در ورزشگاه ها اقدام کنند.

خانه ملت؛ ناصر سودانی با تأکید بر ضرورت حفظ اخلاق و غلبه بر احساسات در جریان رقابت‌های ورزشی به خصوص فوتبال، گفت: اساس بازی فوتبال شور و نشاط‌ است و ممکن است افراد تحت تأثیر هیجانات مرتکب اعمال و رفتار خاصی شوند که این موضوع به ویژه زمانی اهمیت پیدا می کند که در شرایط حساس ورزشی به لحاظ بین المللی باشیم و چشم مجامع جهانی به امنیت ورزشگاه‌ها دوخته شده باشد.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: نحوه رفتار هواداران، بازیکنان، مسئولان تیم و مسئولان امنیتی ورزشگاه‌ها انعکاسی از فرهنگ و تمدن ایرانی و اسلامی به سایر ملت هاست لذا باید از هرگونه رفتار خشونت‌آمیز و بهانه دادن به بدخواهان در فضای بین المللی خودداری کرد.

دیدار سودانی با اصحاب رسانه و اساتید دانشگاه های عراق

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس نهم افزود: نتیجه یک رقابت ورزشی موقتی است و در آینده می توان باخت را جبران کرد تا در تاریخ ماندگار نشود اما آنچه برای همیشه در تاریخ و اذهان می ماند، شکست در اخلاق و رفتار است که پاک کردن آن امکان پذیر نیست به خصوص اگر حق الناسی هم شده باشد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه بی اخلاقی های ورزشی ممکن است در هر نقطه کشور صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: لازم است مسئولان ورزشی و انتظامی کشور بیش از پیش نسبت به حفظ امنیت ورزشگاه ها بکوشند تا شاهد مورد نامناسبی در جریان رقابت های ورزشی نباشیم.

به گزارش خانه ملت، در حاشیه بازی فوتبال استقلال اهواز و پرسپولیس تهران که در خوزستان برگزار شد، نه تنها بازیکنان پرسپولیس از سوی برخی تماشاگرنماها مورد حمله و سنگباران قرار گرفتند بلکه به دلیل نبود امنیت کافی در ورزشگاه تماشاگران زیادی به داخل زمین می‌پریدند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اخلاق، باشگاه استقلال، باشگاه های ورزشی، باشگاه پرسپولیس، تیم های فوتبال، فدراسیون فوتبال، فراکسیون ورزش، فرهنگ و تمدن، فساد در فوتبال، فوتبال، فوتبال کشور، فوتبالیست ها، هواداران، ورزشگاه، ورزشگاه ها، وزارت ورزش، پرسپولیس، پرونده فساد فوتبال، کمیسیون انرژی