دکتر جلالی در پیامی به مناسبت روز کارگر:

کارگران پیشتازان مسیر توسعه و پیشرفت کشور در دوران پسابرجام هستند

رییس مرکز پژوهش های مجلس طی پیامی روز کارگر را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دکتر کاظم جلالی طی پیامی ضمن تبریک روز کارگر، کارگران را پیشتازان مسیر توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در دوران پسابرجام و سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» دانست.

متن کامل پیام رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس به شرح زیر است:

فرارسیدن روز کاروکارگر، روز تجلیل و گرامیداشت تلاشگران و زحمتکشانی است که در آموزه‌های اسلام عزیز بارها بر جایگاه مقدس کار و لزوم تکریم از آنها تاکیده شده است تا جایی که پیامبر عظیم‌الشان اسلام (ص) بر دستان پرتلاش و پینه‌بسته کارگرى متعهد بوسه زده‌اند. کارگرانی که با همت مضاعف و پشتکار خستگی‌ناپذیر خویش نویدبخش فردایی روشن برای ایران اسلامی هستند.

بی‌تردید در دوران پسابرجام و در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام گرفته، حرکت نوینی در پیشرفت، توسعه و آبادانی میهن عزیز آغاز شده است که کارگران و فعالان عرصه تولید به عنوان پیشتازان این مسیر به حساب می‌آیند. تلاشگرانی که با همت مضاعف خویش به عنوان تلاشگران تحقق اقتصاد مقاومتی، نقشی اساسی و کلیدی در چرخش چرخ‌های اقتصادی و تداوم پیشرفت و توسعه ایران اسلامی برعهده دارند که این نقش مهم و تاثیرگذار مستلزم توجه بیشتر مسئولان به رفع نیازها و دغدغه‌های معیشتی کارگران عزیز است. زحمتکشانی که به رغم فعالیت‌های شبانه‌روزی خویش با مشکلات عدیده‌ای در بخش‌های مختلف زندگی به ویژه در دوران بازنشستگی روبرو هستند. که البته توجه به این سرمایه‌های ارزشمند حوزه تولید، تضمین کننده افق روشن پیشرفت و تحقق آرمان‌های متعالی ایران اسلامی است.
روز کاروکارگر همچنین فرصتی مغتنم در گرامیداشت یادوخاطره شهدای عزیز کارگر به وجود آورده است. شهدایی که با وجود مشقت‌های فراوان بار دیگر در روزهای دفاع مقدس، تابلویی زیبا و چشمگیر از حماسه و ایثار متجلی ساختند.

اینجانب ضمن تبریک روز کارگر به تمامی تلاشگران عرصه تولید، توفیق روزافزون این عزیزان پرتلاش و زحمتکش را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه ایزدمنان خواستارم.
 

برچسب ها

اخبار ویژه