احمدی:

تروریست ها و معارضین سوری از آتش بس سوءاستفاده می کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به درگیری های سنگین حلب پس از آتش بس گفت: گروه های تروریستی و معارضین سوری از قطع حملات ارتش سوریه نهایت استفاده را می کنند تا مواضع جدیدی را تصاحب کنند.

خانه ملت؛ وحید احمدی در تحلیل درگیری های سنگین روز گذشته شهر حلب گفت: تروریست ها و معارضین سوری از آتش بس در جهت تصاحب مناطق جدید سواستفاده می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت سوریه با نیت خیرخواهانه و در جهت حمایت از مردم این کشور حاضر به پذیرش آتش بس شد، گفت: ارتش سوریه ظرف چند ماه اخیر به موفقیت های شگرفی دست یافته بود و در صورت ادامه عملیات خود می توانست مناطق گسترده تری را آزاد کند.

وی تصریح کرد: حملات روز گذشته تروریست ها به حومه حلب به ویژه خان طومار نشان می دهد که آتش بس در سوریه به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست. تروریست ها و معارضین سوری پایبند هیچ قراردادی نیستند و برای جنایات خود مرزی قائل نیستند.

این نماینده مجلس نهم گفت: رسانه های سعودی و حامیان تروریست ها در سوریه تلاش می کنند عملیات روانی سنگینی را بر علیه نیروهای مقاومت انجام دهند که نیازمند هوشیاری ویژه ای است.

وی تاکید کرد: آنچه که در حومه حلب رخ داده این است که تروریست ها تکفیری متحمل تلفات سنگینی شده اند و حالا با عملیات روانی به دنبال انتقام از نیروهای مقاومت هستند.

برچسب ها

آتش بس، اخبار برگزیده، بحران سوریه، تروریست ها، تروریست های تکفیری، تروریستها، تروریسم، حرکت های تروریستی، حل بحران سوریه، سوریه، سیاست های تروریستی، مقابله با تروریسم