یوسفیان ملا در تذکر شفاهی تأکید کرد؛

لزوم افزایش حقوق بازنشستگان و فرهنگیان و شاغلان

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به موضوع افزایش احکام ریالی بازنشستگان و فرهنگیان و کارکنان دولت توجه شود.

خانه ملت؛ عزت الله یوسفیان ملا در نشست علنی امروز (دوشنبه، 20 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: پیشنهاد می کنم مجلس دهم بعد از تأیید اعتبارنامه ها و کارهای مقدماتی سریعاً وارد موضوع رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال مردم شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید به مطالبات مردم در خصوص مسائل تولید و اقتصاد و قوانین زمین مانده در این رابطه پاسخ داده شود.

وی گفت: رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان مازندران تأکید کردند 670 میلیارد تومان برای تکمیل جاده هراز و چهار بانده کرده جاده اختصاص داده شود اما تا کنون در این زمینه ها اقدام نشده است.

یوسفیان ملا افزود: باید به موضوع افزایش احکام ریالی بازنشستگان و فرهنگیان و کارکنان دولت توجه شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برخی فرمانداران به صورت جزیره ای عمل می کنند بنابراین باید وزیر کشور به این موضوع رسیدگی کنند همچنین از برداشت آب منطقه لاریجان جلوگیری شود و وزیر نیرو در این رابطه باید اقدامات لازم را انجام دهد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، افزایش حقوق کارکنان، بازنشستگان، حقوق بازنشستگان، حقوق بازنشستگی، طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، مشکلات اقتصاد ایران، مشکلات اقتصادی، کاهش حقوق، کاهش حقوق بازنشستگی